26 квітня – День Чорнобильської трагедії. Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф

Дата: 21.04.2021 16:48

Минуло 35 роки від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок.

Минуло 35 роки від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.

На сьогоднішній день в Солотвинській територіальній громаді проживає 12 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також 1 вдова, якій надано статус за померлого ліквідатора, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Кереши Євген Олександрович - мешканець смт.Солотвино

Грин Юрій Дмитрович - мешканець смт.Солотвино

Грин Юрій Григорович -  мешканець смт.Солотвино

Вережан Борис Борисович -  мешканець смт.Солотвино

Прикоп Юрій Васильович-  мешканець смт.Солотвино

Чонка Емеріх Миколайович -  мешканець смт.Солотвино

Германовський Йосип Михайлович -  мешканець смт.Солотвино

Безродна Єлєна Григорівна- вдова учасника ліквідації, мешканка смт.Солотвино

Мойш Юрій Іляшович - мешканець с.Нижня Апша

Марина Михайло Юрійович - мешканець с.Нижня Апша

Шелевер Василь Васильович - мешканець с.Нижня Апша

Філіп Нуцу Дмитрович - мешканець с.Нижня Апша

Мігалі Іван Юрійович - мешканець с.Топчино.

Колектив управління соціального захисту населення та захисту прав дітей Солотвинської селищної ради висловлює велику вдячність та засвідчує свою шану за героїзм та самовідданість всім ліквідаторам страшної аварії. Адже ціною власного життя та здоров'я без вагань та роздумів, Ви ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Усвідомлюючи всю складність ситуації, Ви, нехтуючи власною безпекою, ступили назустріч неприборканому смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті.

Управління соціального захисту населення та захисту прав дітей

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)