A A A K K K
людям із порушенням зору
Управління соціального захисту населення та захисту прав дітей Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

НОВИНИ

Оголошення!!! Кабінет Міністрів України щодо повномасштабної евакуації цивільного населення з Донецької області.

      У зв’язку з оголошенням Кабінетом Міністрів України повномасштабної евакуації цивільного населення з Донецької області, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (далі – Мінреінтеграції) звертається з проханням, до внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) з Донецької області, зокрема, тих які наразі проживають в місцях компактного проживання, мешкають на території Солотвинської громади, з метою розповсюдження ними серед близьких, родичів та знайомих, які залишилися проживати в Донецькій області, інформації щодо важливості евакуації з небезпечних територій. Наголошуємо, що Донеччина наразі на межі гуманітарної катастрофи. Тривають активні бойові дії, інфраструктура зруйнована. Люди ризикують не лише щосекунди потрапити під обстріли, а при відсутності світла, тепла, ліків та їжі взимку вижити буде непросто. Єдиний правильний вихід – евакуація.

13:59 10.08.2022

Роз’яснення щодо звернення громадян з питання отримання матеріальної допомоги від міжнародних організацій.

     Роз’яснення щодо звернення громадян з питання отримання матеріальної допомоги від міжнародних організацій.   Платформа єДопомога надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій.

17:46 25.07.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень