Щодо оформлення пільги

Пільги громадянам, які постраждали від аварії на ЧАЕС  І, ІІ та ІІІ  категорії – ліквідатори, ІІ та ІІІ категорії-потерпілі,  дружини померлих громадян постраждалих від аварії на ЧАЕС, дитина-потерпіла.

Закон України 796-ХІІ від 28.02.1991 «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

Пільги особам з інвалідністю І, ІІ, ІІІ груп внаслідок війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, особам з особливими заслугами перед батьківщиною та їх вдовам.

Закон України № 3552-XI від 22.10.1993 « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Пільги жертвам нацистських переслідувань, жертвам нацистських переслідувань – особам з інвалідністю І, ІІ, ІІІ груп.

Закон України № 1584-ІІІ від 23.03.2000 «Про жертви нацистських переслідувань»

Пільги реабілітованій особі.

Закон України від17.04.1991 «Про реабілітацію жертв політичних репресій»

Пільги дітям війни.

Закон України № 2195-IV від 18.11.2004 « Про соціальний захист дітей війни»

Пільги ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам Національної поліції, ветеранам державної кримінально-виконавчої служби та їх вдовам.

Закон України № 203/98-ВР від 24.03.1998 « Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист»

Пільги особам з інвалідністю внаслідок військової служби, батькам загиблих військовослужбовців, дружинам військовослужбовців, який пропав безвісті та його діти.

Закон України № 2011-ХІІ від 20.12.1991 « Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей.

Пільга військовослужбовцям Служби Безпеки України.

Закон України №2229-ХІІ від 25.03.1992 «Про Службу безпеки України»

Пільга ветеранам служби спеціального зв’язку та захисту інформації та їх вдовам

Закон України № 3475-ІVвід 23.02.2006 «Про Державну службу спеціального звязку та захисту інформації України

Пільги батькам багатодітних сімей, дітям з багатодітної сім’ї, сім’ям опікунам (піклувальникам), прийомним сім’ям