НОВИНИ

Управління соціального захисту населення та захисту прав дітей Солотвинської селищної ради доводить до відома лист Міністерства соціальної політики

Міністерство соціальної політики інформує, що Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із навчально - реалібітаційним центром „Джерело” підготували брошуру „Набута інвалідністю дитини. Поради батькам і фахівцям”.

16:11 16.12.2022

Зміна прожиткового мінімуму з 01.12.2022 року для різних демографічних груп

Управління соціального захисту населення та захисту прав дітей Солотвинської селищної ради, доводить до відома мешканців громади що, з 1 грудня збільшено розміри державних соціальних допомог, які залежать від прожиткового мінімуму.

16:44 05.12.2022