НОВИНИ

„Про інформаційні заходи, спрямовані на запобігання та протидію домашньому насильству та насильству за ознакою статі”

Управління соціального захисту населення та захисту прав дітей Солотвинської селищної ради в межах інформаційних заходів кампанії, спрямованої на запобігання та протидію домашньому насильству та насильству за ознакою статі, розміщує посилання на відеоролик

10:30 05.01.2022

Управління соціального захисту населення та захисту прав дітей Солотвинської ОТГ інформує про можливість навчання осіб з інвалідністю І - ІІІ груп та дітей з інвалідністю до 18 років.

Відповідно до листа Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти „Кам’янець-Подільський державний інститут” від 25.11.2021 № 26 щодо здійснення навчання департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації повідомляє про наступне.

11:32 01.12.2021