A A A K K K
людям із порушенням зору
Управління соціального захисту населення та ветеранської політики Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

Шукаєте роботу? Перевірте свої сили. Пропонуємо шукачам роботи пройти он-лайн квест.

Дата: 08.11.2021 11:04
Кількість переглядів: 141

     Карантинні заходи обмежили нашу мобільність, та все ж рівняни продовжують шукати кращої роботи за кордоном. Шляхи «натоптані», досвід пошуку роботи є, отож і намагаються наші земляки виїхати на заробітки. Але чи замислюються вони над тим, наскільки захищеними вони є поза своєю країною? Чи безпечним буде їхнє перебування ТАМ?

     Зробити це дуже просто, варто лише скористатися посиланням та пройти інтерактивний он лайн - квест, розроблений за сприяння Мінсоцполітики, Представництвом Міжнародної організації  з міграції в Україні – Агентством ООН з питань міграції у рамках інформаційної  кампанії, присвяченої Європейському дню протидії торгівлі людьми.  Квест цікавий та пізнавальний, дає змогу виявити прогалини у знаннях з організації безпечного працевлаштування за кордоном.

     І це важливо, адже, як свідчить статистика, 97% постраждалих осіб, які звернулися до МОМ у 2020 році, зазнали трудової експлуатації, основними галузями цієї експлуатації було будівництво, виробництво та сільське господарство.

Пропонуємо і вам перевірити себе, пройшовши цей квест. Ось посилання на нього: http://quest.stoptrafficking.org/start 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень