A A A K K K
людям із порушенням зору
Управління соціального захисту населення та ветеранської політики Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

Управління соціального захисту населення та захисту прав дітей Солотвинської ОТГ інформує про можливість навчання осіб з інвалідністю І - ІІІ груп та дітей з інвалідністю до 18 років.

Дата: 01.12.2021 11:32
Кількість переглядів: 118

        Відповідно до листа Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти „Кам’янець-Подільський державний інститут” від 25.11.2021 № 26 щодо здійснення навчання департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації повідомляє про наступне.

Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти „Кам’янець-Подільський державний інститут” є навчальним закладом фахової перед- вищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями „Облік і оподаткування”, „Економіка”, „Економічна кібернетика”, „Комп’ютерні науки”, „Фінанси, банківська справа та страхування”, „Соціальна робота”, та   „Психологія” на основі базової загальної середньої освіти (9 клас) повної загальної середньої освіти (11 клас), диплому кваліфікованого робітника.

Також на базі освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра надається можливість здобуття другої вищої освіти без здачі ЗНО.

Зараховані на навчання до інституту (студенти з інвалідністю І-ІІІ груп та діти з інвалідністю до 18 років) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, цілодобова медична допомога). Студентам коледжу пенсії виплачуються в повному обсязі. В коледжі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея з навчального корпусу до гуртожитку, створено безбар’єрне середовище, це дає можливість навчатись у нас особам з числа                    маломобільної групи населення.

Керівництво навчального закладу звертається з проханням посприяти професійній професійній орієнтації осіб з інвалідністю (діти з інвалідністю, особи з інвалідністю І-ІІІ груп, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, осіб з інвалідністю внаслідок війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО, ООС) та провести профорієнтаційну роботу серед даної категорії осіб які можуть навчатися в інституті.

 Навчальний заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на денній, заочній та дистанційній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі, а також про можливості пільгового навчання та реалізації права на безкоштовну освіту осіб з інвалідністю та вищевказаних категорій населення.

 

Контактна особа: Комарніцька Оксана Миколаївна  +380966887480

Для більш детальної інформації можна звернутись до Управління соціального захисту населення та захисту прав дітей Солотвинської селищної ради

смт. Солотвино, вул. Харківська 1

тел.: +380677380474


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень