Управління соціального захисту населення та захисту прав дітей Солотвинської селищної ради інформує щодо, рівня забезпечення прожиткового мінімуму для призначення допомоги малозабезпеченим сім'ям та допомоги на дітей одиноким матерям.

Дата: 15.02.2023 17:23

Статтею 9 Закону України "Про державний бюджет України на 2023 рік" установлено, що у       2023 році рівень забезпечення прожиткового мінімуму для призначення допомоги відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям” у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становить:

• для працездатних осіб — 45 відсотків;
  • для осіб, які втратили працездатність, та осіб з інвалідністю - 100 відсотків;
  • для дітей — 130 відсотків (за віковим категоріями).

З огляду на зазначене, рівні забезпечення прожиткового мінімуму для призначення допомоги у 2023 році становлять:

• для працездатної особи – 1207,80 гривень;
  • для осіб, які втратили працездатність, та осіб із інвалідністю – 2093,00 гривень;
  • для дітей до 6 років – 2953,60 гривень;
  • від 6 до 18 років – 3682,90 гривень;
  • від 18 до 23 років (за умови навчання) – 3489,20 гривень.