Сприяння економічної самостійності малозабезпечених сімей, програма „Рука Допомоги”

Дата: 31.03.2023 09:27

Сприяння економічної самостійності малозабезпечених сімей,

програма Рука Допомоги

29 березня 2023 року в приміщенні Тячівської філії Закарпатського обласного центру зайнятості в м. Тячів, відбулось засідання комісії з питань надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”.

Програма «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей для започаткування або розвитку власної справи.

Програма «Рука допомоги» дає можливість непрацюючим працездатним особам з числа членів малозабезпеченої сім’ї отримати одноразову безвідсоткову поворотну допомогу у розмірі до 100,5 тис. грн для відкриття чи розвитку власного бізнесу.

Виплата допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпечених сімей буде здійснюватися Нацсоцслужбою за рахунок коштів державного бюджету на рахунки центів зайнятості.

Найпоширеніші запитання та відповіді щодо допомоги:

На що надається фінансова допомога?

🔸На придбання обладнання та матеріалів, необхідних для розвитку власної справи

На яких умовах надається кредит?

🔸Особа може отримати безвідсотковий кредит від держави строком на 3 роки для започаткування власної справи

Як скористатися цією можливістю?

🔸Для отримання такої допомоги особа, яка бажає розпочати підприємницьку діяльність, має звернутися до найближчого Центру зайнятості і подати до створеної при Центрі зайнятості Комісії з питань надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім'ї наступні документи:

- заяву про надання фінансової допомоги

- бізнес-план

- довідку про несудимість.

Детальніше про програму Рука Допомоги