З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2023 12:19

28 червня - одне з найважливіших свят для нашої країни - День Конституції України. Сьогодні ми не лише відзначаємо символічну дату, а й підкреслюємо нашу єдність, силу і велич нації.

Сила українського народу – у свободі. Ми - вільний народ, а наша Конституція є фундаментом нашої держави. Її цінності і принципи становлять невід'ємну частину нашої національної ідентичності. Тому в ці тяжкі часи, коли зовнішній ворог випробовує нашу міцність, надзвичайно важливо бути згуртованими та непохитними в обороні наших цінностей. Разом ми зможемо протистояти будь-якому ворогові, будувати сильну та процвітаючу Україну. Разом наша об'єднана сила непереможна.