Навчання щодо впровадження в промислову експлуатацію ПК ЄІССС

Дата: 09.10.2023 14:32

Навчання щодо впровадження в промислову експлуатацію ПК ЄІССС.

На виконання Наказу Мінсоцполітики від 18.07.2023 № 253-Н “Про впровадження в промислову експлуатацію програмного забезпечення Єдина інформаційна система соціальної сфери” запроваджено перехід шести видів  державних соціальних допомог, звернення, призначення, нарахування та виплата яких проводитиметься із застосуванням програмного забезпечення ЄICCC:

1. допомога на дітей одиноким матерям;

2. допомога при усиновленні дитини;

3. допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

4. допомога на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність (допомога на дітей, хворих на тяжкі захворювання, яким не встановлено інвалідність);

5. державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям;

6. державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

Управлінням проведено навчання з старостами населених пунктів та працівниками відділу ЦНАП уповноваженими на прийом документів на соціальні виплати. Забезпечено підключення робочих місць до ПК ЄІССС. Опрацьовано питання  з прийому документів та порядку внесення в режимі промислової експлуатації до програмного комплексу ЄІССС.