18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Дата: 17.10.2023 17:53

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Це день, що є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми: сучасною формою рабства і порушенням прав людини. Запобігти цьому явищу можливо об’єднавши зусилля у переслідуванні злочинців, наданні допомоги постраждалим, веденні превентивної роботи.

Якщо ви чи ваші знайомі стали жертвою торгівлі людьми або ви володієте інформацією щодо таких злочинів негайно повідомте за телефонами Національної безкоштовної «гарячої лінії» з питань протидії торгівлі людьми (працює щодня з 08:00 до 20:00):

🔸527 (з мобільних телефонів в Україні)

🔸0-800-505-501 (із стаціонарних телефонів в Україні)

АБО 🔸на електронну адресу: 527.org.ua

Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних)