5 листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери

Дата: 03.11.2023 13:55

5 листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери професійне свято фахівців, які своєю щоденною працею забезпечують соціальну підтримку вразливих категорій населення та надають соціальні послуги мешканцям Солотвинської територіальної громади.

Соціальний захист, як пріоритетний напрям державної політики є тим невидимим фронтом, що один із перших прийняв на себе хвилю кризових подій, які принесла війна.

Всіх колег щиро вітаємо з професійним святом.

Бажаємо міцного здоров'я, благополуччя, злагоди та домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у покращенні соціального захисту населення. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і далі будуть служити людям!

Велика вдячність Вам за роботу і розуміння, за терпіння і вміння віддавати.

Щиро бажаю вам, Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії!