A A A K K K
людям із порушенням зору
Управління соціального захисту населення та ветеранської політики Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

Доповнено перелік категорій ВПО, які можуть отримувати виплати ще протягом 6 місяців

Дата: 22.04.2024 12:28
Кількість переглядів: 19

     

      Подання заяв на перепризначення виплат для ВПО продовжено до 30 квітня 2024 року. При цьому тим заявникам, які подадуть заяви у квітні, допомогу на проживання буде призначено із врахуванням березня. Якщо  заяву буде подано в травні, то допомога вже буде призначена з місяця звернення.

      22.03.2024 Урядом прийнято Постанову КМУ № 331, якою розширено перелік категорії з числа внутрішньо переміщених осіб, які мають право на подовження виплат допомоги на проживання.

Відтак, з 1 березня 2024 року виплати буде продовжено автоматично для батьків-вихователів, прийомних батьків та опікунів (піклувальників).

Крім цього, також зможуть отримати виплати ще на 6 місяців, після подання нової заяви:

 • діти, які прибули без супроводу законного представника
 • діти, які влаштовані в сім’ї патронатного вихователя, а також патронатні вихователі та діти, щодо яких встановлено факт відсутності батьківського піклування
 • особи з інвалідністю III групи, (за умови, що середньомісячний сукупний дохід на одну особу в такій сім’ї не перевищує 9 444 грн.)
 • особи з тяжкими формами захворювання, яким не встановлено інвалідність, що підтверджується документально (форми первинної облікової документації 027/о та / або 028/о).

Також за заявою допомога продовжуватиметься, якщо середньомісячний сукупний дохід на одного члена сім’ї не перевищує 9444 грн.:

 • особам працездатного віку, які не працюють і доглядають за дитиною до 18 років
 • у складі сім’ї є особа працездатного віку, яка не працює, але зареєструвалася в центрі зайнятості як безробітна чи така, що шукає роботу, і при цьому в сім’ї є діти, які відвідують заклади дошкільної освіти та/або навчаються у закладах загальної середньої освіти, та/або діти (особи до 23 років), які навчаються в закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти
 • якщо у складі сім’ї є особа, яка доглядає за дитиною до досягнення нею 3-річного віку або за дитиною, яка потребує догляду до досягнення нею 6-річного віку (за наявності медичного висновку ЛКК)
 • якщо у складі сім’ї є фізична особа, яка надає соціальні послуги з догляду, що підтверджується документально
 • якщо у складі сім’ї є працездатні особи, які працюють, провадять підприємницьку діяльність, зареєструвалися як фізична особа – підприємець та розпочали відповідну діяльність, у складі сім’ї є діти до 18 років та/або особи до 23 років, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти в закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти
 • якщо у складі сім’ї є особи, які втратили працездатність, та діти до 18 років та/або особи до 23 років, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти в закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти
 • якщо особа віком від 55 років, на дату звернення за допомогою зареєструвалася в центрі зайнятості, або працює, провадить підприємницьку діяльність/незалежну професійну діяльність
 • якщо до складу сім’ї включені тільки непрацездатні особи. Допомога призначається на всіх осіб з числа внутрішньо переміщених осіб у такій сім’ї.

      Слід зазначити, що допомога призначатиметься на всіх осіб з числа ВПО у такій сім’ї, але інші члени родини, які не працюють і не доглядають за дітьми чи особами з інвалідністю, мають сприяти своїй зайнято (зареєструватися в центрі зайнятості, як безробітні або як такі, що шукають роботу чи працевлаштуватись). Якщо вони цього не зроблять, виплата допомоги припиняється через 2 місяці.

      За більш детальною інформацією звертайтесь до працівників управління ЦНАП с. Б. Церква, віддалені робочі місця ЦНАП с. Н. Апша, с-ще. Солотвино, с. С. Водяне та управління соціального захисту населення та ветеранської політики (приміщення МРЦ).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень